Limitované edice vín

        VÍNA S NÁBOJEM   

Speciální limitovaná edice vín nejen pro modeláře!

Hledáte dokonalý způsob, jak si užít večer po náročném dni modelaření? Pátráte po jedinečném, ale přesto osobním dárku? Chybí vám oblíbený model do sbírky? Klid, nic není ztraceno! Osušte slzy, máme pro vás nejlepší zprávu:

S naší limitovanou edicí exkluzivních vín Operace projektil jste bez starostí! Nechte se okouzlit chutí a vůní našich skvělých mezinárodně oceněných vín vinařství Ampelos určených speciálně pro vás! Potěšte sebe i všechny nadšence originálním a kvalitním vínem se speciální etiketou Panther V, Tiger VI,  Sherman M4A2, Messerschmitt Bf109G-14 a Spitfire IXc. Nejlepší volba pro večírky a setkání s přáteli, kde si můžete vychutnat jeho vynikající chuť společně s ostatními modeláři. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a objednejte si ještě dnes! Nově i se sladkou porcí čokolády.

 

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem
model letadlo Messerschmitt Bf 109G 14 Prazska cokolada Steiner & Kovarik
Novinka BESTSELLER Limitovaná edice
149 Kč / ks

Mléčná čokoláda 70 g -...

Kód: CM03
rozmerpanther 687 foto web vino cervene neronet blauburger 2020 zemske suche
BESTSELLER Limitovaná edice
349 Kč / ks

Víno vůně černé třešně s...

Kód: M125
Letadlo Supermarine Spitfire IXc prazska cokolada Steiner & Kovarik
Novinka BESTSELLER Limitovaná edice
149 Kč / ks

Mléčná čokoláda 70 g -...

Kód: CM01
Tank Sherman M4A2 Prazazska cokolada
Novinka BESTSELLER Limitovaná edice
149 Kč / ks

Mléčná čokoláda 70 g -...

Kód: CM04
Nahoru
Další produkty

Tato limitovaná edice exkluzivních vín s speciálními etiketami byla vytvořena s ohledem na modeláře, kteří si chtějí užít vynikající víno s exkluzivními etiketami na téma modelování. Tato edice obsahuje vybraná vína s jedinečnými etiketami, které zobrazují ty nejoblíbenější modely, takže každý modelář si může najít své oblíbené motivy.

Kromě toho jsou tato vína vyrobená z nejlepších hroznů vinné révy a jsou pečlivě vybírána pro své jedinečné chuťové vlastnosti. Tato vína jsou vyráběna v malých sériích, aby se zachovala jejich exkluzivita a vysoká kvalita.

Pokud jste modelář a milovník vína, tato edice by pro vás mohla být skvělým dárkem nebo dokonce i sběratelským kouskem, který byste si mohli užít s vašimi modelovacími projekty.

Limitovaná edice exkluzivně na Doušekvína.cz

V edici OPERACE PROJEKTIL Vám přinášíme nejen vhodný dárek skvělých mezinárodně oceněných vín pro každého modeláře, ale i skvělý požitek, který si můžete vychutnat z dobře provedené práce při stavbě Vašich modelů.

Hodí se ke každé příležitosti a při posezení s kamarády „modeláři“ si vychutnáte tu pravou a skvělou chuť vín této limitované edice.

Vína v LIMITOVANÉ EDICI „OPERACE PROJEKTIL“ jsou s největší pečlivostí modeláře vybírána tak, že se hodí na každý modelářský stůl a vždy budou chutnat.

Každý modelář je hrdý na každý model z jeho dílny a v limitované edici „OPERACE PROJEKTIL“ jsme hrdí na to, že Vám přinášíme vína pyšnící se označením „nejstarší šlechtitelská stanice v Evropě“

Prostě potěšení, které nadchne. Potěšení jako víno.                                                             

 

Hledáte dokonalý způsob, jak si užít večer po náročném dni modelování? Nechte se okouzlit chutí a vůní našeho skvělého vína určeného speciálně pro modeláře!

Naše víno je nejen mezinárodně oceňováno a vyrobeno z nejlepších hroznů a pečlivě zpracováno, aby vám poskytlo dokonalou chuťový zážitek, ale i díky etiketě dokonale ladí s vašimi oblíbenými druhy modelů.

 

Ať už si užíváte modelování letadel nebo tanků, naše víno vám poskytne ten správný pocit uvolnění a odpočinku po náročném dni. A nejen to - naše víno je také skvělou volbou pro večírky a setkání s přáteli, kde si můžete vychutnat jeho vynikající chuť společně s ostatními modeláři.

 

"Víno a modelářství mají společné mnoho věcí - preciznost, pečlivost a vášeň pro dokonalost. Objednejte si naše limitované edice vína a přidejte do své sbírky něco skutečně jedinečného."

 

"Dokonalost nemusí trvat věčně. Vyberte si z naší sbírky limitovaných edicí vína a okamžitě si užijte dokonalost, která vám poskytne nezapomenutelný zážitek."

 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a objednejte si ještě dnes!

AMPELOS, ŠLECHTITELSKÁ STANICE VINAŘSKÁ ZNOJMO, S.R.O.  jsou členy svazu Ekovín!

S víny Vinařství Ampelos a Šlechtitelské stanice vinařské Znojmo

Váš Doušek vína