O nás

Náš příběh

Ahoj, jmenuji se Markéta, jsem sommeliér a nadšenec do vín. Vášeň k vínu mě dovedla k vinařství Ampelos a touha po předání poznatků dalším lidem až k Doušku vína, který ne náhoudou vznikl právě u sklenky vína. Jak tak běžel čas, slovo dalo slovo, zaznělo čin-čin a Doušek vína je tu pro Vás. Víno je nádherný a nikdy nekončící obor, a právě jeho taje a krásu bych s vámi velmi ráda sdílela.

I Vy si zasloužíte kvalitu, delikátnost a chuťové požitky.

A proč se k nám zákazníci neustále vracejí a ti noví stále přibývají? Protože vína Ampelos jsou jedinečná cenou i kvalitou. Ampelos, vína nejstarší Šlechtitelská stanice v Evropě s tradicí od roku 1895, ohromují svou delikátností. Uchvacujeme snoubením s Pražskou čokoládou a báječnými chuťovými požitky. Naší energii a péči srdcem nacítíte naplno.

 

Poslání firmy

Naše vize

Naší vizí je ukázat, že česká vína a čokolády jsou krásná a lahodná. Naší vizí je přivést na cestu kouzlel snoubení chutí a umění si vychutnávat.

Naše cítění

Poctivost vnímáme jako samozřejmost. Zpětná vazba je u nás vítána. Rozvoj a růst přijímáme jako nezbytnou báječnou výzvu.

Naše mise

Věříme, že energie a péče, kterou celým srdcem do Doušku vkládáme, se plně promítá do všech akcí a do každého z Vás.

Naše hodnoty

S láskou, radostí a pokorou proměňujeme sny v realitu. Tvoříme, co milujeme. Milujeme, co tvoříme. Dělá nám radost, dělat radost.