Supermarine Spitfire IXc - Mléčná čokoláda 70 g - Sladká porce s nábojem

Mléčná čokoláda 70 g - od vyhlášeného výrobce té nejkvalitněší čokolády Steiner & Kovařík s motivem pro modeláře. Sladká porce s nábojem - Supermarine Spitfire IXc.

Tato čokoláda s nábojem je určena jako luxusní dárek. Dárek, kterým věnujete nejen výbornou čokoládu, ale také potěšíte a povzbudíte ve výkonech nejen nadšence modeláře.

Možná už jste slyšeli, že čokoláda není tak úžasná pouze pro svou lahodnou chuť. A že své blahodárné účinky může rozvinout pouze ve vysokoprocentních verzích. Obsahuje totiž důležité sloučeniny které působí na váš mozek psychický stav i výkon.

Samozřejmě ne každá čokoláda je stejná a ne každá je vyrobená z kvalitních kakaových bobů které jsou jejím základem.

Dostupnost Skladem (>6 ks)
Možnosti doručení
Kód: CM01
149 Kč / ks 133,04 Kč bez DPH
Supermarine Spitfire IXc - Mléčná čokoláda 70 g - Sladká porce s nábojem
Letadlo Supermarine Spitfire IXc prazska cokolada Steiner & Kovarik
Novinka BESTSELLER Limitovaná edice

Supermarine Spitfire IXc byl britský stíhací letoun používaný během druhé světové války a několika dalších konfliktech.

Zde je několik zajímavostí o tomto letounu:

  1. Spitfire IXc byl vybaven motorem Rolls-Royce Merlin 66 s výkonem 1 620 koňských sil a dosahoval maximální rychlosti 652 km/h.

  2. Letoun měl dolet 1 125 km a mohl vystoupat až do výšky 11 300 metrů.

  3. Spitfire IXc byl vyzbrojen dvěma kanóny ráže 20 mm a čtyřmi kulomety ráže 7,7 mm.

  4. Tento letoun měl vysoce kvalitní aerodynamický design a exceloval v obratnosti a manévrovatelnosti.

  5. Spitfire IXc hrál klíčovou roli v bitvě o Británii a v mnoha dalších bojových operacích během druhé světové války.

  6. Po druhé světové válce byl Spitfire IXc stále používán mnoha zeměmi, včetně Československa.

  7. V roce 1947 bylo v československou armádou používáno několik letounů Spitfire IXc. V roce 1948 odétaly posldní stroje z kunovického letiště do Izraele.

  8. Spitfire IXc zůstává oblíbeným a ikonickým letounem, který je stále používán pro letecké show a vystoupení po celém světě.

  9. V současné době existuje několik zachovaných Spitfire v muzeích a soukromých sbírkách, včetně několika kusů v České republice.

  10. Spitfire IXc se stal jedním z nejvýznamnějších stíhacích letounů druhé světové války a symbolizuje statečnost a odhodlání britských a spojeneckých letců.

CZ Složení: Mléčná čokoláda: obsah kakaové sušiny min. 35 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaové boby, emulgátory: slunečnicový lecitin, aroma: přírodní vanilka). Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. Uchovejte v chladu a suchu.

Energetické hodnoty pro 100 g: Energetická hodnota - 2428 kJ / 583 kcal; Tuky - 39 g, z toho nasycené mastné kyseliny - 23 g; Sacharidy - 51 g, z toho cukry - 51 g; Bílkoviny – 6,1 g; Sůl - 0,18 g.