Čokoláda - Mandala Lásky, 70g

Jsme přesvědčeni o tom, že vše má v životě svůj smysl a význam. Protože věříme vyšším principům našich životů, vkládáme do výroby našich čokolád duchovní hodnotu a přesah. Vyrábíme i čokoládové mandaly, které jsou mnohem víc než jen zdravé mlsání. Do každé tabulky této speciální kvalitní čokolády vkládáme špetku spirituální energie a zdobíme je unikátními posypy. Výsledkem je pětice mandal s motivy lásky, štěstí, zdraví, moudrosti a hojnosti.

Kvalitní ručně dělaná mléčná čokoláda zdobená kandovanými květy růží, lyofilizovanými malinami, pistáciemi a jedlým 23kt zlatem. Je to víc než jen čokoláda, spolu s ní totiž dáváte také energii lásky, která je vložena do krabičky s ručně malovaným obrázkem mandaly.

Darujte lásku!

Dostupnost Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Kód: C102
133 Kč / ks 118,75 Kč bez DPH
Čokoláda - Mandala Lásky, 70g
prazska cokolada 83 5 mandala lasky cokolada
Novinka

Společnost Pražská čokoláda vyznává principy posvátné geometrie a jednoty univerza jak ve svém přístupu, tak i ve svém logu. Je potřeba zdůraznit tento, možná trochu udivující aspekt v souvislosti s čokoládovými produkty. Ve skutečnosti to ale až tak překvapující není. Čokoláda znamená pro všechny, kteří s ní při ruční výrobě přijdou do styku, mnohem víc než jen sladkou pochoutku.

Poselství firmy je jednoznačné. Ti, kdo s láskou vyrábějí čokoládu plnou posvátných geometrických a energetických vibrací, si plně uvědomují sebe sama v rámci celku, tak jako buňka, která má informaci o celém organismu. Firma Pražská čokoláda nejlépe ví, čím je a čím si zvolila být: „Láska a radost jako vědomá volba. Děláme, co milujeme. Milujeme, co děláme. Volíme si život v radosti, kterou skrze čokoládu a úsměv dáváme dál.“ Zabaleno do krabičky s ručně malovaným motivem mandaly.

CZ Složení: mléčná čokoláda: obsah kakaové sušiny nejméně 35 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaové boby, emulgátory: slunečnicový lecitin, aroma: přírodní vanilka), kandované květy růží (cukr, květy růží, arabská guma, barvivo: karmín, aroma), pistácie, lyofilizované maliny, jedlé zlato. Může obsahovat arašídy a suché skořápkové plody. Skladujte v chladu a suchu. Vyrobeno ručně v České republice.


Energetické hodnoty pro 100 g:
Energetická hodnota - 2318 kJ / 554 kcal; Tuky - 35,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny - 20,4 g; Sacharidy - 51,9 g, z toho cukry - 49,7 g; Bílkoviny - 7,2 g; Sůl - 0,20 g.

Tento výrobek neobsahuje lepek.

Výrobce: Pražská čokoláda s.r.o. | K Sadu 754/2b, 18200 Praha 8