Aluna - hořká čokoláda 60% s Hericiem, 70g

Novinka Tip
 Vstupte do tajemného lesa a objevte lahodný poklad - naše čokoláda s kousky dřevní houby, známé jako Hericium. Ponořte se do bohatého aroma tohoto vzácného daru přírody, které vám přináší chuťovou extázi s blahodárnými vlastnostmi! S jemnými kousky této lahodné houby oblíbené v tradiční medicíně, tak v moderní klinické praxi, se harmonicky snoubí výběrové kakao, tvoříce jedinečnou chuťovou symfonii.
 
Dostupnost V externím skladu
Možnosti doručení
Kód: C112
169 Kč / balení 150,89 Kč bez DPH
Aluna - hořká čokoláda 60% s Hericiem, 70g
prazska cokolada hericium 1592 aluna bean to bar cokolada hericium optimized
Novinka BESTSELLER

Firma Pražská čokoláda a všichni její pracovníci jsou hrdí na to, že se jim do rukou dostávají ekologicky a láskyplně pěstované produkty, mimo jiné i proto, že všichni vyznávají stejnou filozofii. Nikdo z nich nebere čokoládu jako pouhý produkt velkovýroby, ale ctí jedinečnost všeho, co vyrůstá na naší Zemi, co prochází rukama lidí, a ve finále je i mnohonásobně přesahuje.

Do čokolády, která je vyráběna s láskou a plní cíle zdaleka přesahující běžný čokoládový produkt, nikdy nejsou přidávána umělá barviva ani dochucovadla.

Pro výrobu bean to bar čokolády Aluna s hericiem jsme se rozhodli na základě výzvy VŠCHT a ČZU. Její vznik byl podpořen programem ZEMĚ: projekt QK1910209.

 

Složení:

kakaové boby, kokosový cukr, kakaové máslo, hericium (12 %), emulgátor: slunečnicový lecitin. Obsah kakaových součástí nejméně 60 %. Může obsahovat mléko a suché skořápkové plody

Uchovávejte v chladu a suchu. 

Energetické hodnoty pro 100g: 

Energetická hodnota - 2437 kJ/ 583 kcal; Tuky - 42,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny - 25,5 g; Sacharidy - 34,7 g, z toho cukry - 24,4 g; Bílkoviny - 8,6 g; Sůl - 0,03 g.
 

Tento výrobek neobsahuje lepek.

* Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

 Netto 70g

Rozměry obalu: 15 x 10,3 x 1,2 cm

Výrobce: Pražská čokoláda s.r.o. | K Sadu 754/2b, 18200 Praha 8