Aluna - bílá čokoláda 40% s hlívou ústřičnou, 70g

Zcela ojedinělá bílá čokoláda Aluna 40% rozšiřuje naší unikátní řadu bean to bar čokolád Steiner & Kovařík.

Podmanivá chuť a vůně bílé čokolády slazené kokosovým cukrem je zde povýšena magickým obsahem blahodárných prvků populární houby hlívy ústřičné a vytváří tak harmonii chutí a spojení zcela unikátních přírodních surovin. Její jemná a zajímavá chuť je dotvářena pomerančovým nádechem.

Dostupnost Skladem (>6 balení)
Možnosti doručení
Kód: C101
179 Kč / balení 159,82 Kč bez DPH
Aluna - bílá čokoláda 40% s hlívou ústřičnou, 70g
1122 5 bean to bar aluna 40 hliva n
Novinka

Pro výrobu bean to bar čokolády Aluna s medicinálními houbami jsme se rozhodli na základě výzvy VŠCHT a ČZU (ZEMĚ: projekt QK1910209a vyvinuli jsme ji za podpory grantu na vývoj čokolád s obsahem medicinálních hub. 

Díky vysokému obsahu magického kakaového másla v našich čokoládách je výrazně umocněn účinek blahodárných prvků obsažených v hlívě ústřičné. Jsou to zejména betagklukany, kterých hlíva obsahuje vysoké množství, a které jsou velmi důležité pro celkovou odolnost organismu. Ovlivňují například hladinu cholesterolu v krvi, zvyšují odolnost proti infekcím, zvyšují tvorbu červených krvinek. Mají protizánětlivé a antivirotické účinky a mnoho dalšího.
 
Uvádíme na trh nabitou bílou čokoládu slazenou kokosovým cukrem s velmi jemnou příjemnou chutí, pro jejíž doladění jsme přidali pomerančové aroma.
 
Hlívy obsažené v naší čokoládě jsou pěstované v ČR.
 
Složení: kakaové máslo, kokosový cukr, sušené polotučné mléko, hlíva ústřičná 6 %, pomerančový olej. Obsah kakaových součástí nejméně 40 %. Uchovávejte v chladu a suchu.
Vyrobeno ručně v České republice
 
Energetické hodnoty pro 100g: Energetická hodnota 2601 kJ/ 628 kcal, Tuky 48,2g, z toho nasycené mastné kyseliny 29,4 g; Sacharidy, 38,2 g, z toho cukry - 34,2 g; Bílkoviny 9,1g; Sůl 0,28g.

 

Výrobce: Pražská čokoláda s.r.o. | K Sadu 754/2b, 18200 Praha 8