Aluna - hořká čokoláda 77% s CBD, 70g

Novinka
Tip
Magická síla čokolády je známá odpradávna a využívali ji již jihoameričtí indiáni a původní obyvatelé při svých rituálech. Nově jsme sílu naší nejlepší Bean to Bar čokolády navýšili o účinky CBD. 


Samostatně je Bean to Bar čokoláda z kvalitních bobů jedna z největších superpotravin. Když však tuto superpotravinu, o které šamani říkají, že je to Dar Bohů, použijeme jako nosič pro další funkční látky, tak se z ní stává zázračná funkční medicína.

 
Tento unikátní kousek v naší kolekci otevírá nový prostor v načerpání a využití tradičních přírodních sil CBD, který zažívá opravdový boom a jeho účinky pronikly už téměř ke každému z nás. 
Dostupnost Skladem (3 balení)
Možnosti doručení
Kód: C111
169 Kč / balení 150,89 Kč bez DPH
Aluna - hořká čokoláda 77% s CBD, 70g
1383 4 bean to bar aluna 77 cbd n
Novinka BESTSELLER

Pro výrobu bean to bar čokolády Aluna s medicinálními houbami jsme se rozhodli na základě výzvy VŠCHT a ČZU (ZEMĚ: projekt QK1910209a vyvinuli jsme ji za podpory grantu na vývoj čokolád s obsahem medicinálních hub. 

Díky vysokému obsahu magického kakaového másla v našich čokoládách je výrazně umocněn účinek blahodárných prvků obsažených v hlívě ústřičné. Jsou to zejména betagklukany, kterých hlíva obsahuje vysoké množství, a které jsou velmi důležité pro celkovou odolnost organismu. Ovlivňují například hladinu cholesterolu v krvi, zvyšují odolnost proti infekcím, zvyšují tvorbu červených krvinek. Mají protizánětlivé a antivirotické účinky a mnoho dalšího.
 
Uvádíme na trh nabitou bílou čokoládu slazenou kokosovým cukrem s velmi jemnou příjemnou chutí, pro jejíž doladění jsme přidali pomerančové aroma.
 
Hlívy obsažené v naší čokoládě jsou pěstované v ČR.
 
Složení: 
kakaové boby, kokosový cukr, aroma: extrakt z pravé vanilky, extrakt z konopí v MCT kokosovém oleji as příchutí mentolu a skořice. 
Obsah kakaových součástí nejméně 77%. Může obsahovat mléko.
Uchovávejte v chladu a suchu.
 
 
Energetické hodnoty pro 100g:
Energetická hodnota: 2318 kJ/554kcal, Tuky: 42,9g, z toho nasycené mastné kyseliny 25,7g, Sacharidy: 24,1g z toho cukry 19,2g, Bílkoviny: 9,7g, Sůl: 0,02g.
Tento výrobek neobsahuje lepek. 
 

* Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

 Netto 70g

Rozměry obalu: 15 x 10,3 x 1,2 cm

Výrobce: Pražská čokoláda s.r.o. | K Sadu 754/2b, 18200 Praha 8