Vína pro firmy

Víno jako firemní dárek

 

Jak najít ten správný dárek?  Správně zvolený dárek má toho nejlepšího ducha. Doušek vína je tu a je vaší oporou.

Vína pro firmy Ampelos 

  

Víno jako firemní dárek

Spojte svou značku s nezapomenutelným dárkem pro obdarovaného a pro vás za fajnovější cenu. Potěšte sebe, klienty, kolegy, zaměstnance, obchodní partnery nebo vaše sponzory. Spojte svou značku s výjimečným zážitkem, propagujte jednoduše a levněji svou značku.

 

Nabízíme rozmanitý výběr klaretů, vín bílých, červených i růžových, a to přímo z Vinařství a zároveň Šlechtitelské stanice Ampelos.

Rodinné Vinařství Ampelos se hrdě hlásí k tradici vín… k tradici šlechtění vín od roku 1895. Je nositelem označení nejstarší funkční šlechtitelská stanice v Evropě. Vína jsou pravidelně oceňována na mezinárodních výstavách a soutěžích.

 

Doušek vína, jako zastoupení Vinařství  Ampelos pro Prahu a nejen střední čechy, Doušek vína přináší moravská vína blíž k vám a zároveň garantuje stejné ceny vín. Vína jsou pro vás u nás k odběru po celý rok a jsou vhodná pro každou příležitost - Vánoce, Velikonoce, Halloween, Valentýn, pro první máj, před dovolenou, pro dovolenou i po dovolené, jednoduše po celý rok.

Svou značku můžete spojit s nezapomenutelným dárkem za fajnovější cenu.

Víno pro firmy jako daňový náklad? Jaká jsou pravidla? 

S podrobnosmi vás rádi seznámíme a dle daných pravidel a vaše přání dotáhneme ke spokojenosti vaší i obdarovaných.

 

Nechte se hýčkat. Péči nechte na nás.

 

Jsme připraveni pomoci s výběrem vín a navrhnout ten nejlepší dárek dle vašich představ a cenového očekávání. Vína s námi můžete i předem ochutnat, rádi za vámi přijedeme a při ochutnávce vás provedeme širokou škálou vůní, chutí i snoubením. Můžeme se rozhovořit i o zákulisí a výrobě s dlouhou trací Vinařství Ampelos.

Nabízíme vína se skvělým poměrem cena a kvalita, od nejlevnějších položek až po exkluzivní vína z tzv. černobílé řady.
 
Vína dovezeme podle vašeho přání… třeba až k vám do firmy. Nemusíte se o nic starat. 

 

Víno součástí firemní akce nebo večírku? Jak jednoduché… Nechte se hýčkat

Pro vaše firemní akce, večírky, eventy, vernisáže atd., zkrátka pro akce s různorodým charakterem, umíme a jsme připraveni sestavit nadídku přesně pro vás na míru.

Vína doporučíme a doručíme dle typu a místa události, nejen s ohledem na doprovodnou gastronomii. Ve snoubení vín a pokrmů je velké kouzlo. Kdo zažije, ten pochopí.Přejete si objednat 1000+1 nebo 1 láhev? Ve dne nebo v noci? 365 dní v roce? 

 

Víno jako dárek truhla 

Víno jako dárek vám připravíme celoročně, nejen na Vánoce…

Doušek vína je tu pro vás…

https://www.dousekvina.cz/